Užite si Halloween s maskou Halloween

Masky na Halloween sú najobľúbenejším doplnkom, ktorý ľudia používajú na obliekanie sa ako príšery a mŕtvoly počas sviatku Halloween. Halloween je každoročná udalosť vo väčšine anglicky hovoriacich krajinách a má korene na keltskom festivale Samhain a na Dni kresťanov všetkých svätých.

Halloween aktivity zahŕňajú trik alebo ošetrenie, nosenie kostýmov Halloween, vyrezávanie lucerny jack-‘o’-lucerny, prehliadky duchov, táboráky, bobovanie jabĺk, páchanie žartov a sledovanie hororových filmov.

Masky Halloween napodobňujú nadprirodzené a strašidelné televízory, ako sú príšery, duchovia, kostry, čarodejnice, mimozemšťania a maska ​​čerta. Strašidelné osoby, ktoré majú strach do sŕdc týkajúcich sa duše, zatiaľ čo tie smiešni lechtajú humornú kosť. Ľudia, ktorí majú radi desivú neplechu, dávajú prednosť pred akýmkoľvek strašidelným maskom ako Zombie, Blurp Charlie, Vassago alebo Skull Mask.

Ostatné Halloweenské doplnky

Ľahko sa nosí a vystrašite Halloweenské doplnky zahŕňajú maľovanie na tvár a lak na vlasy, parochne Halloween, jazvy, chrasty a krv, zuby a tesáky a skriňu na metly. Farby sú na báze vody, hypoalergénne a netoxické. Súpravy na nanášanie tváre na pokožku pomáhajú odstraňovať chrasty, jazvy a rany a zahŕňajú samolepiace jazvy a krv. Osadenie zubných uzáverov vampire fang dáva pekný vzhľad. Maškarné kostýmy z Halloweenskej noci sú skutočne desivé.

Starostlivosť o masky

Masky Halloween sú založené na latexe a nikdy by sa nemali čistiť pomocou produktov na báze ropy. Na čistenie používajte krém na ruky alebo na tvár. Opláchnite ich teplou mydlovou vodou a udržujte ich na parochňu, mimo dosahu tepla, slnečného žiarenia a žiariviek. Skreslené masky sa sušia fúkaním pri nízkej teplote. Skladujte ich v plastu alebo v uzavretom vitríne.

Masky Halloween zaisťujú skvelý čas na každej Halloweenskej párty. Diabolské kostýmy sú ideálne na hranie paranormálnych trikov s priateľmi a rodinou. Halloween je iba ospravedlnením pre hry, zábavu, príbehy duchov a neplechu.