Užite si Halloween s maskou Halloween

Masky na Halloween sú najobľúbenejším doplnkom, ktorý ľudia počas sviatku Halloween obliekajú ako príšery a mŕtvoly. Halloween je každoročná udalosť vo väčšine anglicky hovoriacich krajinách a má korene na keltskom festivale Samhain a na Dni kresťanov všetkých svätých.

Halloween aktivity zahŕňajú trik alebo ošetrenie, nosenie kostýmov Halloween, vyrezávanie lucerny jack-to’-lucerny, prehliadky duchov, táboráky, bobovanie jabĺk, páchanie žartov a sledovanie hororových filmov.

halloweenská maska napodobňujú nadprirodzené a strašidelné bytosti, ako sú príšery, duchovia, kostry, čarodejnice a mimozemšťania. Strašidelní posielajú strach do sŕdc každej duše, zatiaľ čo tí smiešni lechtajú vtipnú kosť. Ľudia, ktorí chcú hrať desivú neplechu, dávajú prednosť niektorým strašidelným maskám, ako je jazyk Zombie, Blurp Charlie, Vassago alebo maska ​​lebky.

Ostatné Halloweenské doplnky

Ľahko sa nosí a vystrašite Halloweenské doplnky zahŕňajú maľovanie na tvár a lak na vlasy, parochne Halloween, jazvy, chrasty a krv, zuby a tesáky a skriňu na metly. Tieto farby sú na báze vody, hypoalergénne a netoxické. Súpravy na nanášanie tváre na pokožku pomáhajú odstraňovať chrasty, jazvy a rany a zahŕňajú samolepiace jazvy a krv. Osadenie zubných uzáverov vampire fang dáva pekný vzhľad. Maškarné kostýmy z Halloweenskej noci sú skutočne desivé.

Starostlivosť o masky

Masky Halloweenu sú založené na latexe a nikdy by sa nemali čistiť pomocou produktov na báze ropy. Na čistenie používajte krém na ruky alebo na tvár. Opláchnite ich teplou mydlovou vodou a udržujte ich na parochňu, mimo dosahu tepla, slnečného žiarenia a žiariviek. Skreslené masky sa sušia fúkaním pri nízkej teplote. Skladujte ich v plastu alebo v uzavretom vitríne.

Masky Halloween zaisťujú skvelý čas na každej Halloweenskej párty. Diabolské kostýmy sú ideálne na hranie paranormálnych trikov s priateľmi a rodinou. Halloween je iba ospravedlnením pre hry, zábavu, príbehy duchov a neplechu.